Opinie

Gorąco polecam firmę Almar. Super obsługa. Fachowo,dokładnie,sprawnie i czysto.Wszyscy bardzo sympatyczni i pomocni. Pozdrawiam p. Martę z mężem, p.Krzyśka z ekipą oraz p. z biura obsługi z ul. Piastowskiej. Ps. Na pewno jeszcze nieraz skorzystam z usług w/w firmy.

Joanna trojmiasto.pl

Firma naprawdę godna polecenia,wykonanie perfekcyjne a realizacja zamówienia błyskawiczna,pracownicy pani Marty naprawdę znają się na swojej robocie.Pozdrawiam serdecznie właścicieli oraz pracowników życząc wszystkiego najlepszego.

Jarosław trojmiasto.pl

Serdecznie polecam kompleksowe usługi firmy,szczególnie szybki i fachowy montaż panów Wojciecha, Jarosława i Jana. Fachowcy w każdym calu. Polecam!

Magdalena trojmiasto.pl

Bardzo Polecam - Fachowo i Solidnie. Profesjonalna obsługa i dotrzymanie terminu. Bardzo dobry kontakt z właścielami, doradztwo i profesjonalni montażysci.

Maciej trojmiasto.pl

Wymiana okien- bardzo dobre wykonanie,kulturalna obsługa. Panowie sprzątają po sobie. Usługa niedroga. Założenie rolet, czysto,fachowo.Niestety jeżeli chodzi o rolety to zbyt długi termin realizacji. Trzeba się przypominać. Jeżeli chodzi o wymianę okien firmę polecam.

klientka trojmiasto.pl

Wymianę okien zleciłem firmie Almar z Gdańska. To dobra firma, a jej pracownicy p. Wojtek i Jarek to dobrze zorganizowana, solidna i super sprawna ekipa. Polecam usługi tej firmy

tej firmy Mieszkaniec Żabianki trojmiasto.pl