IGLO Light

Nowoczesny design, duża ilość światła dziennego i świetne parametry w zakresie energooszczędności, wodoszczelności, odporności na wiatr i przepuszczalności powietrza!

Kategoria:
  1. Elegancki design wyrażony smukłymi, wąskimi i zaokrąglonymi liniami autorskiego profilu Drutex i aluminiową klamką środkową umieszczoną na węższym od tradycyjnych słupku ruchomym.
  2. Duża ilość światła dziennego, dzięki węższym profilom i większej powierzchni szklenia w porównaniu do standardowych systemów
  3. Bogata kolorystyka 43 barw oklein umożliwiająca dowolną aranżację wnętrza.
  4. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniony dzięki wysokiej jakości pięciokomorowym profilom w klasie A, wykonanym wyłącznie z materiału pierwotnego.
  5. Wytrzymałość i stabilność okna, dzięki dużej komorze autorskiego wzmocnienia stalowego i nowoczesnym okuciom z dwoma czopami antywyważeniowymi.
  6. Wysoka funkcjonalność dzięki nowoczesnym okuciom i tzw. przekładni napędu klamki umożliwiającej jej pozycje środkową na złożeniu skrzydeł – słupek ruchomy.
  7. Świetna energooszczędność, dzięki optymalnej budowie profilu i uszczelnieniu z EPDM oraz termoramkom stalowym ocynkowanym lub opcjonalnie innowacyjnym ramkom Swisspacer Ultimate zapewniającym oszczędności energii, nawet do 12%* i niskoemisyjnym pakietom szybowym.

Profil

Autorski 5-komorowy profil ramy i skrzydła wykonany wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A, o głębokości zabudowy ramy i skrzydła 70 mm, z węższym o 32% ruchomym słupkiem, z symetrycznie umieszczoną klamką aluminiową (złożenie ramy i skrzydła wynosi 108 mm, szerokość słupka ruchomego 112 mm).

Szyba

Grubość szklenia do 36 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug=1,0 W/(m2 K) wg PN-EN674 (Ug=1,1 W(/m²K) wg PN-EN 673). Możliwość zastosowania pakietów szybowych o współczynniku Ug=0,7 W/(m2K).

Okucia

W standardzie okucia Maco Multi Matic KS zabezpieczone powłoką Silber-Look, wyposażone w dwa zaczepy antywyważeniowe, podnośnik skrzydła z blokadą błędnego położenia klamki. Opcjonalnie możliwość ukrycia zawiasów we wrębie okuciowym. Istnieje możliwość zastosowania okuć Twin-Fit umożliwiających podwójny uchył okna za pomocą jednego ruchu klamki.

Uszczelnienie

Okno wyposażone w system podwójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM, dostępnego w kolorach: czarnym, szarym i grafitowym.

Kolorystyka

Okna dostępne w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.